Водостічні системи у Хмельницькому

Водосточные системы - Хмельницкий

Ми пропонуємо Вам широкий асортимент водостічної системи фірми Profil (Польша), головним завданням яких є організований спуск дощової води з даху будинку. Монтаж водостічної системи проводиться в визначеному порядку з невеликим нахилом в сторону де буде знаходитись водостічна труба, яка направляє воду з даху в спеціальну ємкість або дренажну систему.

Підприємство з виробництва водостічних систем з ПВХ PROFiL® було засноване в 1982 році. В даний час це сучасна фабрика, що продає свої продукти по всій Польщі, Україні, Росії і Білорусії. Водостічні системи Profil® призначені для відводу води з даху будинків і споруджень будь-якого архітектурного планування. Елементи і деталі системи виконані з високоякісного ПВХ, до складу якого входять спеціальні добавки, які забезпечують підвищену пластичність матеріалу, а також його стійкість до УФ випромінювання. Водостічна система Profil стійка до всіх атмосферних опадів. Спеціальні компоненти, додані при виробництві водостічної системи забезпечують захист від опадів, які мають вміст кислоти, солі і хімічних елементів. Водостічні системи PROFiL® 90, PROFiL ® 130 призначені для відводу води з дахів загальною площею відповідно 70 і 110 м2 при використанні однієї труби.

Якщо площі даху більше зазначених, то необхідно збільшити кількість водостічних труб або змінити їх розміщення. Зазначені величини є результатом спеціальних розрахунків, в яких була прийнята інтенсивність атмосферних опадів, рівна 75 міліметрів на годину. При розрахунку системи головне на що необхідно звернути увагу це схил даху, а також кількість і розміщення точок стоку води. Спеціальна форма жолоба системи Profil запобігає переливання води під час інтенсивних опадів і гарантує високу ефективність водостічної системи.

Правильний розрахунок водостічної системи Profil , а також підбір кількості водостічних труб забезпечують високу швидкість відводу води – одна водостічна труба діаметром 100 мм відводить воду з даху площою 220 м2.

Водостічна система PROFIL ®: представлена в такій колірній гаммі:

- Вишнева;
- Біла;
- Коричнева;
- Теракотова;
- Графітова.

Переваги водостічних систем PROFIL®:

- зручність і простота монтажу;
- стійкість до впливу негативних зовнішніх факторів;
- несхильність корозії;
- стійкість пофарбованих елементів конструкції до впливу ультрафіолетових випромінювань протягом усього терміну служби;
- безшумність під час дощу;
- cучасний естетичний дизайн водостоків Profil відмінно узгоджується з архітектурним стилем будівлі, робить його ще більш ефектним і привабливим.
Інформація » Водостічні системи
 
ОПАЛ
КЛАСІК
ЕЛІТ
GRANDA
Профіль Т8
Профіль Т12
Профіль Т15
Профіль Т18
Профіль Т45
Профіль Т57
Вікна
Водостіки
Сайдинг Блок-хаус
Штахети
Комплектуючі
Галерея рабіт
Дилерам
Контакти
Про компанію
Оплата і доставка