Покрівля та покрівельні роботи по Хмельницькій області

З 2011 року компанія відома на ринку як виробник металочерепиці, профнастилу та всіх необхідних комплектуючих для покрівлі. Для виготовлення продукції закуплені нові сучасні виробничі потужності – виробнича лінія для прокату 3-х видів металочерепиці та 5-и видів профнастилу. Асортимент продукції включає в себе: металочерепицю «Класік», «Опал» та модульну черепицю «Еліт» та профнастил Т-8, Т-12, Т-18, Т-45, Т-57, рівний лист, аксесуари (планки конька 4-х видів, вітрова планка, карнизна планка, снігозатримувачі 2-х видів, спец планки будь-яких розмірів і ін..). В наявності велика палітра кольорів, що дозволяє підібрати необхідний колір та задовольнити бажання клієнтів. Для виробництва металочерепиці та профнастилу використовують сировину провідних світових виробників сталі (ArcelorMittal, US Steel и др.).

Замовлення покрівельних матеріалів і всіх необхідних комплектуючих здійснюється в офісі компанії у місті Хмельницькому. Продукція компанії виготовляється на високоякісному обладнанні польського виробництва, із використанням найсучасніших технологій з металів європейського та азіатського виробництва. В зв’язку з цим, продукція являється аналогом відомих в Європі виробників та відповідає міжнародним та європейським стандартам якості.

Доставка покрівельних матеріалів у районні центри безкоштовна, у випадку доставки матеріалів на буд майданчики, що знаходяться не в районних центрах, вартість доставки обговорюється окремо. Вартість доставки залежить від кілометражу та розмірів покрівельних матеріалів. За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів за телефонами, що вказані в контактах.

За період роботи компанії виготовлено та реалізовано велику кількість продукції для покриття дахів, облаштуванні фасадів будівель, створення огорож, парканів. За невеликий проміжок часу, компанія завоювала довіру клієнтів через високу якість, точність в строках виробництва та доставки, естетичний вигляд та доступність цін на продукцію.
Інформація » Покрівля та покрівельні роботи
 
ОПАЛ
КЛАСІК
ЕЛІТ
GRANDA
Профіль Т8
Профіль Т12
Профіль Т15
Профіль Т18
Профіль Т45
Профіль Т57
Вікна
Водостіки
Сайдинг Блок-хаус
Штахети
Комплектуючі
Галерея рабіт
Дилерам
Контакти
Про компанію
Оплата і доставка